O nas

Dla każdego miłośnika samochodów, zarówno sprawność techniczna pojazdu, jak i jego wygląd są niezwykle istotne. Niestety w życiu każdego, nawet najlepszego kierowcy, zdarzają się nieprzewidziane sytuacje, w których czasem nie z naszej winy dochodzi do uszkodzenia karoserii pojazdu. Efektem takich zdarzeń często są drobne wgniecenia, niechlubne pamiątki po gradobiciu, „odkuwaniu” zimą lodu z karoserii czy też ślady po innych użytkownikach parkingów, którzy na przykład ciut za szeroko otworzyli drzwi swojego auta :) Tak powstałe „zagłębienia” w powierzchni nadwozia co prawda są defektem estetycznym, jednak skutecznie spędzają sen z powiek, bowiem na pierwszą myśl przychodzi nam konieczność drogiej naprawy lakierniczej lub wymiana całego elementu. Na szczęście, w takich przypadkach jest znacznie lepsze rozwiązanie, naprawa metodą PDR (Paintless Dent Removal), którą specjalizuje się firma MOBICAR, oferując swoim Klientom mobilny serwis

Firma MOBICAR odnosi swe sukcesy dzięki profesjonalnemu podejściu i niezwykłej skrupulatności, co przekłada się na jakość wykonywanych usług. Wgniecenia karoserii (pod warunkiem, że uszkodzeniu nie uległa powłoka lakiernicza) usuwane metodą PDR są zdecydowanie tańsze i szybsze, w porównaniu do tradycyjnych metod blacharsko-lakierniczych. A co najważniejsze nie pozostaje po nich żaden ślad, co nie wpływa na obniżenie wartości pojazdu.

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania

Cały proces usuwania wgnieceń karoserii metodą PDR jest dużo szybszy i niemal o połowę tańszy w porównaniu do tradycyjnych metod wymagających szpachlowania i ponownego lakierowania danego elementu. Oprócz tego firma wykonuje naprawy w znacznie krótszym czasie (większość w ciągu doby) od momentu zgłoszenia zlecenia i proponuje naprawę bezpośrednio u Klienta, oszczędzając tym samym jego cenny czas. Naprawa metodą PDR jest usługą nieinwazyjną w powłoki lakiernicze, dzięki czemu nie ma ryzyka złego dopasowania elementów, niedobrania odpowiedniego odcienia lakieru karoserii, a w późniejszym czasie bardziej poważnych konsekwencji, takich jak proces rdzewienia blachy w miejscach napraw blacharskich.

zakladka o nasMetodą PDR usuwamy przede wszystkim wgniecenia mniej więcej o średnicy do 30 mm i głębokości do 2 mm, w praktyce jednak (po dokładnych oględzinach) często podejmujemy się również napraw znacznie większych, czasem także (w przypadku uszkodzonej powłoki lakierniczej) przygotowujemy wgniecenia bezpośrednio do lakierowania, jednak bez konieczności użycia szpachli blacharskiej (tzw. metoda „push to paint”). Czas naprawy niewielkich uszkodzeń to około 30-60 minut, koszt od 100zł (cena uzależniona jest nie tylko od wielkości i głębokości uszkodzenia, ale również jego lokalizacji na nadwoziu pojazdu). W przypadku większych wgnieceń blachy cena usługi naprawczej i jej czas realizacji jest uzgadniany z Klientem podczas oględzin samochodu.

Firma MOBICAR to skuteczność i bezinwazyjność naprawy karoserii oraz profesjonalne podejście do oczekiwań Klienta. Usuwamy szkody mechaniczne, wynikające z wandalizmu, efekty drobnych stłuczek parkingowych, czy też uszkodzenia powstałe z powodu specyficznych warunków atmosferycznych (np. grad), które pozostawiają szpecące wgniecenia karoserii.

Dzięki bezinwazyjnej metodzie PDR, która nie wpływa na strukturę lakieru auta i nie ingeruje w jej warstwę, doprowadzimy kształt blachy samochodu do stanu sprzed uszkodzenia, nie tracąc przy tym na wartości pojazdu. Dzięki nam oszczędzając czas i pieniądze będziecie Państwo usatysfakcjonowani efektem naszej pracy.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze stroną internetową naszej firmy, gdzie w zakładce galeria można ocenić efekty naszej pracy.

Firma MOBICAR służy pomocą, chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!